Інформація для виборців

 Інформація для виборців     


 

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ!

 

Наближаються чергові вибори Президента України, які відбудуться

31 березня 2019 року

 

Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців для недопущення помилок в базі даних Реєстру, а відповідно і в списках виборців.

Не залишайте перевірку на останній день - за п’ять днів до виборів внесення у списки можливе лише за рішенням суду, а в день виборів - взагалі заборонено. Тому якщо є сумніви - ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗАРАЗ!!!

Перевірка не забере багато часу, але надасть впевненості, що в день голосування ніщо не завадить проголосувати за обраного Вами кандидата!

Звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: вул.Шурупова, 2 (зупинка "КРЕС")виконком районної в місті ради, к.407, 408, тел.440-32-10.

Режим роботи:      понеділок – п’ятниця з 8.30 до 17.00;

                               перерва з 12.30 до 13.00;

                               субота, неділя - вихідні.

При собі обов’язково мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

А також Ви маєте можливість перевірити свої персональні дані, не виходячи з дому, засобами сервісу «Особистий кабінет виборця» на офіційному сайті Державного реєстру виборців

(адреса в мережі Інтернет:  https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN).


 

                                               Форми заяв:

- щодо включення до Державного реєстру виборців;

- щодо зміни ідентифікаційних персональних даних;

- щодо зміни виборчої адреси;

- про тимчасову зміну місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси

 

Також відповідно до ст.21 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець має право особисто звернутись з письмовим запитом до відділу за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі.

У порядку здійснення публічного контролю за діяльністю Реєстру кожен виборець може звернутися до відділу, зазначивши свої ідентифікаційні персональні дані та виборчу адресу, з письмовим запитом щодо надання такої інформації:

-    за його власною виборчою адресою щодо персональних даних усіх осіб, які внесені до Реєстру за цією виборчою адресою;

-    за назвою села, селища, міста, району в місті, іноземної країни - кількість виборців у зазначеному селі, селищі, місті, районі в місті, іноземній країні.

 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Згідно зі ст.33 Закону України "Про Державний реєстр виборців"

Громадяни несуть відповідальність за:                                           

1) умисне подання органу ведення Реєстру завідомо недостовірних відомостей або відомостей з метою кратного включення виборця до Реєстру; 

2) несанкціонований доступ до Реєстру;

3) несанкціоноване копіювання, розповсюдження та використання отриманої політичною партією копії бази даних Реєстру чи її частини для цілей, не передбачених цим Законом.

 

УВАГА!

На офіційному сайті Державного реєстру виборців

працює «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ»,

що дає Вам можливість за допомогою мережі  Інтернет перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців!!!

Щоб потрапити в “Особистий кабінет виборця” потрібно:

1. Натиснути на  Посилання.

2. Пройти процедуру реєстрації, натиснувши посилання “Реєстрація” та заповнити поля згідно з правилами реєстрації (e-mail, прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, пароль).

3. Для входу в “Особистий кабінет виборця” необхідно ввести  e-mail та пароль.

4. Для того, щоб направити запит щодо Вашої наявності у реєстрі необхідно обрати меню “Перевірити дані у Реєстрі”, заповнити поле “Виборча адреса” та натиснути кнопку “Відправити”.

5. Відповідь на запит буде направлено на Вашу електронну пошту.