Інформація для виборців


 

Звертаємо увагу виборців виборчих дільниць

№ 121568, № 121593, № 121597 на зміну адрес приміщень для голосування

5 червня 2019 року постановою Центральної виборчої комісії № 948 внесено зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66 «Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі», а саме змінено адреси приміщень для голосування та адреси приміщень дільничних виборчих комісій виборчих дільниць:

виборча дільниця № 121568

голосування відбудеться в школі № 112 (вул.Святоандріївська, 10А)

виборча дільниця № 121593

голосування відбудеться в школі № 52 (вул.Едуарда Фукса, 7)

виборча дільниця № 121597

голосування відбудеться в школі № 86 (вул.Едуарда Фукса, 11А)


 

ДО ВІДОМА ВИБОРЦІВ

Шановні виборці!

29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси».

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування або до за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців».

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця, примірний зразок якої встановлено у додатку 2 до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: «за сімейними обставинами», «у зв’язку з відрядженням», «у зв’язку з виробничою необхідністю», «за місцем роботи», «за місцем навчання», «за місцем фактичного проживання», «у зв’язку із відпусткою», «у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням», тощо.


 

Також Ви маєте можливість перевірити свої персональні дані, не виходячи з дому,

за  допомогою  онлайн-сервісу   «Особистий кабінет виборця»

на  офіційному  сайті  Державного  реєстру виборців   (відеоінструкція)


 

                                               Звернення виборців щодо:


  - включення до Державного реєстру виборців;

  - зміни ідентифікаційних персональних даних/виборчої адреси

  - тимчасової  зміни місця голосування без зміни виборчої адреси

 

Також відповідно до ст.21 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець має право особисто звернутись з письмовим запитом до відділу за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі.

У порядку здійснення публічного контролю за діяльністю Реєстру кожен виборець може звернутися до відділу, зазначивши свої ідентифікаційні персональні дані та виборчу адресу, з письмовим запитом щодо надання такої інформації:

-    за його власною виборчою адресою щодо персональних даних усіх осіб, які внесені до Реєстру за цією виборчою адресою;

-    за назвою села, селища, міста, району в місті, іноземної країни - кількість виборців у зазначеному селі, селищі, місті, районі в місті, іноземній країні.

 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Згідно зі ст.33 Закону України "Про Державний реєстр виборців"

Громадяни несуть відповідальність за:                                           

1) умисне подання органу ведення Реєстру завідомо недостовірних відомостей або відомостей з метою кратного включення виборця до Реєстру; 

2) несанкціонований доступ до Реєстру;

3) несанкціоноване копіювання, розповсюдження та використання отриманої політичною партією копії бази даних Реєстру чи її частини для цілей, не передбачених цим Законом.