Інформація для виборців


 

          ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

 6 грудня 2020 року відбудеться повторне голосування з виборів Криворізького міського голови Дніпропетровської області

            Для уникнення  ускладнень в день голосування, відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому Покровської районної в місті ради запрошує Вас для перевірки та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців для недопущення помилок в базі даних Реєстру, а відповідно і в списках виборців.

 Особливо наголошуємо на необхідності звернення виборців, які нещодавно:

- досягли 18-річного віку і будуть голосувати вперше;

- закінчили проходження строкової служби в армії;

- повернулись з місць позбавлення волі;

- знялись з обліку в МЗС;

- набули громадянства України.

Не залишайте перевірку на останній день - у день голосування зміни  до  списку виборців для повторного голосування не вносяться.

Тому якщо є сумніви - ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗАРАЗ!!!

Перевірка не забере багато часу, але надасть впевненості, що в день голосування  ніщо не завадить Вам проголосувати!

До 2 грудня включно (не пізніше як за три дні до дня повторного голосування) дільнична виборча комісія  надсилає або доставляє в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення, якими буде повідомлено про включення їх до списку виборців для повторного голосування відповідної виборчої дільниці, адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону і розпорядок роботи, а також час і місце голосування.    

 Виборцям, стосовно яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно в іменному запрошенні одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування. У разі бажання проголосувати у приміщенні для голосування, таким виборцям необхідно письмово або особисто повідомити про це дільничну виборчу комісію до 12 години 5 грудня (останньої суботи, що передує дню голосування).   

Виборець, який тимчасово не здатний пересуватися самостійно і має бажання проголосувати за місцем свого перебування, поштою або через інших осіб не пізніше 20 години 4 грудня (останньої п’ятниці перед днем голосування) подає до дільничної виборчої комісії виборчої дільниці, на якій він включений до списку виборців, власноручно написану заяву з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування із зазначенням такого місця. Заява викладається в довільній формі.

До заяви додається довідка медичної установи про стан здоров’я виборця, що засвідчує факт тимчасової нездатності його пересуватися самостійно.

Шановні виборці Покровського району!

Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців.

Для того, щоб інформація в Реєстрі щодо Вас була точною, звертаємось з пропозицією перевірити свої персональні дані в Реєстрі, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

 З метою уникнення помилок і невідповідностей, це потрібно зробити лише один раз і якщо у Вас є помилка в персональних даних, вона буде виправлена раз і назавжди. Таким чином це забезпечить правильність Ваших даних у списках виборців на виборах.

Інформація для виборців!

Якщо Вам нещодавно виповнилось 18 років - не пропустіть перше в житті голосування, проявіть громадську свідомість та перевірте своє включення до Державного реєстру виборців!

Для цього потрібно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців: м.Кривий Ріг, вул.Шурупова, 2 (зупинка "КРЕС"), каб.407, 408, тел.0682906731 (виконком Покровської районної в місті ради).

Також Ви маєте можливість звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців через мережу “Інтернет”, користуючись електронними сервісами в кабінеті виборця.

 

 

 

 

СПРОЩЕНО ВИЗНАЧЕННЯ ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ

Постанова ЦВК від 18.05.2020  №88 «Про порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців»

Постанова ЦВК від 11.06.2020  №103 «Про порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання»

 

За мотивованим зверненням виборця  орган ведення Реєстру може:

Визначити іншу виборчу адресу виборця, ніж за якою зареєстровано його місце проживання (ч.3 ст.8 ЗУ «Про Державний реєстр виборців»)

 

Визначити виборчу адресу виборця, який не має зареєстрованого місця проживання (ч.4 ст.8 ЗУ «Про Державний реєстр виборців»)

Що необхідно зробити виборцю?

Подати заяву в паперовій або електронній формі до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого фактичного проживання:

 щодо зміни виборчої адреси;

щодо включення до Державного реєстру виборців – у разі якщо громадянин України, якому виповнилося 18 років, виявив, що його не включено до нього;

щодо зміни виборчої адреси – у разі, якщо запис про виборця міститься у Державному реєстрі виборців, але він вибув із зареєстрованого місця проживання.

Заява в паперовій формі може  бути подана виборцем особисто або через уповноважену особу.

Під час подання заяви в паперовій формі виборець пред’являє паспорт громадянина України чи тимчасове посвідчення громадянина України.

У разі подання заяви виборця в паперовій формі уповноваженою особою нею пред’являється документ, що посвідчує особу, а також довіреність, видана виборцем і посвідчена в установленому законодавством порядку.

Заява в електронній формі може бути подана виборцем в «Особистому кабінеті виборця» на сайті drv.gov.ua  з використанням кваліфікованого електронного підпису.

 

УВАГА!

Заява подається у міжвиборчий період та у перші п’ять днів відповідного виборчого процесу або процесу референдуму.

У разі якщо на відповідній території одночасно проводяться декілька виборів (референдум), така заява може бути подана не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу тих виборів (референдуму), голосування на яких проводиться раніше, ніж голосування на інших виборах, що відбуваються одночасно.

Виборець, якому органом ведення Реєстру було визначено виборчу адресу, може звернутися до органу ведення Реєстру з новою заявою не раніше ніж через один рік після дати внесення до Реєстру останньої зміни його виборчої адреси.

 

 

 


 

                                               Звернення виборців щодо:


  - включення до  Реєстру;

  - зміни  персональних даних;

  - тимчасової  зміни місця голосування без зміни виборчої адреси;

  - неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи.

 

Відповідно до статті  21 Закону України «Про Державний реєстр виборців» виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до будь-якого органу ведення Реєстру:

 - щодо змісту його персональних даних у Реєстрі;

- щодо прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження усіх виборців, внесених до Реєстру за його власною виборчою адресою (крім виборчих адрес, визначених згідно з частинами третьою - п’ятою статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців»).

Для цього необхідно пред'явити паспорт громадянина України (у вигляді паспортної книжечки або картки) або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

 Виборець, постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на таке звернення іншу особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства.

Виборець може направити відповідний запит до органу ведення Реєстру в електронній формі за підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги», з використанням мережі Інтернет (на сайті drv.gov.ua у встановленому розпорядником Реєстру порядку. Такий запит повинен містити адресу електронної пошти виборця.