Проблема стабільного доступу до Інтернету під час відключень електроенергії залишається актуальною для всієї країни.
Розуміючи це, команда Дія.Освіта створила освітній серіал “PON: інтернет без електрики понад 72 години”.
Цей курс детально знайомить з технологією PON (Passive Optical Network) — оптоволоконним інтернетом, який може працювати до 72 годин навіть під час знеструмлень.
Навчання пояснює, як працює ця технологія, а також чому вона є менш енергозатратною.
Отримані знання допоможуть мешканцям ваших громад залишатися на зв'язку, працювати та навчатися навіть в умовах нестабільного енергопостачання.
Освітній серіал «PON: інтернет без електрики понад 72 год» створено для платформи Дія.Освіта в межах проєкту «Підтримка цифрової трансформації» за сприяння USAID і UK Dev. Партнер проєкту — Офіс ефективного регулювання BRDO.