copy:.1d99d98a47.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.2f833fbf86.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.31ce6f8317.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.e49fac79b8.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.29fd8e27c9.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.cc6c97d77b.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:ok На базі ДЮСШ6 розпочався Чемпіонат області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2008-2015 року народження

На базі ДЮСШ6 розпочався Чемпіонат області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2008-2015 року народження

Сьогодні на базі ДЮСШ6 розпочався Чемпіонат області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2008-2015 року народження.

Спортсменів вітав заступник департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Криворізької міської ради Олександр Ступак. До нас завітали гості з різних міст області і завдяки збройним силам України маємо можливість проводити спортивні змагання. На свято прибули понад 100 кращіх спортсменів. Ви - гордість України , всі ваші досягнення - джерело натхнення для кожного українця! Ви завжди доказуєте, що українці непереможні, найсильніші, найвідданіші.

Бажаємо всім учасникам перемоги!